فراخوان انتخاب کتاب

1396 شهریور 29, چهارشنبه

 

فراخوان انتخاب کتاب مسابقات کتاب‌خوانی مدارس سراسر کشور

سال تحصیلی 97-96

 

با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و مطالبات ریاست محترم جمهوری در جهت فراهم کردن نهضت مطالعه کتاب و کتابخوانی و اهمیت جایگاه کتاب مناسب و تأثیرگذار در بین کودکان و نوجوانان معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش قصد دارد برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات کتابخوانی دانش‌آموزان از میان آثار انتشار یافته و کتابهای مناسب انتخاب نماید. کتابهای فراخوان شده با شرایط ذیل توسط کارگروهی از حوزه ستادی معاونت پرورشی انتخاب و با معرفی به استانها نسبت به خرید اقدام خواهد شد.

-       کتاب‌های ارسالی در گروه سنی کودک، نوجوان و جوان (الف تا ی) باشند.

-       کتاب‌های ارسالی به تفکیک در 4 بخش 1- داستان ترجمه 2- داستان تألیف 3- ادبیات کهن 4- ادبیات غیر داستانی (تألیف و ترجمه) باشند.

-       کتاب‌های ارسالی بین سال‌های 96-90 منتشر شده باشند (کتابهایی که در جشنواره‌های مختلف جایزه گرفته‌اند، با ارائه مستندات، محدودیت تاریخ انتشار ندارند.)

-       ناشران محترم با توجه به شاخص‌های مطرح شده در هر بخش حداکثر 10 عنوان و در مجموع 40 عنوان کتاب ارسال نمایند.

-       کتاب‌های ارسالی ساختار فنی و محتوایی مناسب داشته باشند اثر ساده و روان متناسب با سن دانش‌آموزان، عنوان جذب و... از ویژگیهای بارز آن‌ها باشد.

-       کتاب‌های ارسالی به لحاظ ویژگی‌های ظاهری از قطع، صفحه‌آرایی، فونت، کاغذ و طرح جلد متناسب با گروه‌های سنی الف تا ه برخوردار باشند.

-       کتاب‌ها از نظر نگارشی و ویرایش کیفیت مناسب داشته باشند.

ناشران محترم کتاب‌های ارسالی خود را از زمان انتشار (29/6/1396) ظرف مدت یک هفته به نشانی: میدان فردوسی، خیابان سپهبدقرنی، بین چهارراه سمیه و طالقانی، کوچه بیمه، مؤسسه فرهنگی منادی تربیت ارسال نمایند.

لازم به ذکر است کتابهای تأیید شده پس از توافق با ناشرین محترم و تعیین درصد تخفیف به استانها معرفی شده و پس از جمع‌آوری اطلاعات سفارش استانها از ناشرین خریداری خواهد شد. پرداخت هزینه کتابها پس از تسویه حساب با استانها خواهد بود.

ارسال نظر
نظرات
1396/09/03 06:24 ب.ظ
سوره نازعات

سخته

1396/09/11 06:44 ق.ظ
Y4Q4vt <a href="http://caeimwwmiqjn.com/">caeimwwmiqjn</a>, [url=http://jhourlwvwpqa.com/]jhourlwvwpqa[/url], [link=http://krfrdmjeydgj.com/]krfrdmjeydgj[/link], http://eenncmlpiucj.com/

Y4Q4vt  <a href="http://caeimwwmiqjn.com/">caeimwwmiqjn</a>, [url=http://jhourlwvwpqa.com/]jhourlwvwpqa[/url], [link=http://krfrdmjeydgj.com/]krfrdmjeydgj[/link], http://eenncmlpiucj.com/